Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 8:30 - 17:00
ARDAP GREEN Activ Powder 200g

ARDAP GREEN Activ Powder 200g

 
451,00 
2211
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

ARDAP GREEN Active Powder je nechemický přípravek s obsahem křemeliny na hubení lezoucího hmyzu jako jsou např. roztoči, ptačí roztoči, blechy, kleště, mravenci, mšice, švehla obyčejná (tzv.rybenka), šváby a štěnice.

Slouží pro použití v zahradách, skladech, stájích, sklepech a obytných prostorách, chovatelských ubikacích apod. Aktivní složkou ARDAP GREEN Active Powder je křemelina – aktivní prášková látka, která po aplikaci vede k rozpuštění kutikulových řetězců a dehydrataci hmyzu. Po kontaktu s práškem uhynou škůdci v krátké době (při nízkých teplotách nebo při zvýšené vlhkosti může být účinek zpožděn o 1 - 2 dny).

Návod k použití: Na povrchy, chodníky, skrýše (hnízda, praskliny, spáry apod.) a jejich okolí napadené škůdci naneste rovnoměrně tenkou vrstvu aktivního prášku.

Aplikační dávka 30-50 g/m2.

Nevyžaduje se žádná čekací doba.

Prášek ARDAP GREEN se může aplikovat za sucha ve formě prášku nebo rozpuštěný ve vodě. Po rozpuštění ve vodě je poměr míchání 1:5 (= 20%). Aplikace kapaliny zabraňuje tvorbě prachu během aplikace a zlepšuje přilnavost. Po zaschnutí vznikne na nastříkaných plochách jemný účinný prachový povlak. Nátěr funguje spolehlivě i při vysoké vlhkosti a v případě potřeby jej lze po ukončení hubení škůdců vysát nebo umýt.

Pro okrasné ptactvo lze ARDAP GREEN Active Powder přidat i do vodní lázně nebo pískové koupele.