Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 8:30 - 17:00
ARDAP Spray 750ml

ARDAP Spray 750ml

 
375,00 
895
Není skladem

ARDAP Spray je účinný insekticid, zvláště velmi efektivně působící proti roztočům. Je to však chemický produkt, který by neměl být používán v přímém kontaktu se zvířaty. Prostředek se výborně hodí k odstranění parazitů z terárií nebo jiných chovných prostor, chovaná zvířata však musí být před použitím z prostorů vyjmuty. Po použití je nutné prostory dobře vyvětrat. Nepoužívat v místnostech, kde jsou cíleně chováni jiní bezobratlí (štíři, pavouci apod.)

Univerzální produkt na hubení škůdců s okamžitou účinností až na dobu šesti týdnů po aplikaci.

Je insekticid proti létajícímu a lezoucímu hmyzu včetně much a dalších dvoukřídlých brouků, švábů, můry, stříbrné ryby, pavouci, mravenci, roztoči a všenky v domácích i veřejných prostorách, včetně holubníků na půdách, dále pro, ptačí klece, zvířecí boxy a psí boudy .

Návod k použití: Nastříkat na preferované místa kde se nacházejí škůdci ze vzdálenosti přibližně 30 cm, zatímco na povrchu je vidět, že je mírně vlhký.

UPOZORNĚNÍ: neaplikovat na kočky, terarijní živočichy a v blízkosti akvárií !!