Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 17:00
CHONDROXAN holub 500ml

CHONDROXAN holub 500ml

 
285,00 
404
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Pro zdravé klouby a pohybový aparát

Brání poškození a snižuje opotřebení kloubů u poštovních holubů. U holubů v nejvyšší výkonnosti dochází zároveň k extrémní zátěži kloubů, která se následně projevuje nežádoucím snižováním výkonnosti holuba. Správná a včasná kloubní výživa tomu zabrání.

CHONDROXAN je doplňkové krmivo s jedinečným komplexem účinných látek sloužící k regeneraci kloubních chrupavek, zmírnění bolesti kloubů, zlepšení hybnosti a zpomalení dalšího poškození kloubních chrupavek. Tekutá forma přípravku je daleko účinnější než tuhé nebo práškové formy, protože zajišťuje rychlé vstřebávání a maximální využití účinných látek.

Glukosamin je přirozenou složkou kloubní chrupavky a kloubního mazu. Stimuluje tvorbu nové chrupavky, působí protizánětlivě a chrání klouby před poškozením.

Chondroitin je základní složkou mezibuněčné hmoty chrupavky. Jeho přítomnost vede ke zlepšení mechanických a elastických vlastností. Váže na sebe vodu a tím udržuje chrupavku pevnou a pružnou. Zpomaluje, případně úplně zastaví postup degenerativních změn postižené chrupavky.

MSM pomáhá regeneraci chrupavek, šlach, ale i kostí a svalů. Obsahuje snadno využitelnou síru důležitou pro tvorbu kolagenu. Eliminuje vliv toxických zplodin (kyseliny mléčné) v anaerobním procesu výroby energie. Podílí se na regeneraci a výživě kloubní chrupavky, má protizánětlivý účinek a pomáhá také odstraňovat otoky.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu a k jejímu maximální účinnosti.

Složení:

  • Glukosamin sulfát
  • Chondroitin sulfát (ze žraločí chrupavky)
  • Methylsulfonylmethan (MSM)
  • L-karnitin
  • umělé sladidlo
  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr pitné vody. Podává se zpravidla po dobu 3 měsíců. Aplikaci je vhodné opakovat 1-3x ročně podle potřeby. Přípravek je nahořklé chuti, proto je možné denní dávku rozdělit na 2-3 aplikace během dne.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.