Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 16:00
ENERGIT holub 500ml

ENERGIT holub 500ml

 
290,00 
400
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Pro zvýšení výkonnosti poštovních holubů

ENERGIT obsahuje specifický komplex látek zvyšující výkonnost poštovních holubů. Všechny aktivní látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich.

ENERGIT mimo jiné obsahuje L-karnitin, který přenáší dlouhořetězcové mastné kyseliny do místa spalování (mitochondrie) a tím podporuje tvorbu energie z tuků. Podílí se také na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k podpoře srdeční a mozkové činnosti.

ENERGIT zlepšuje tělesnou kondici, fyzickou výkonnost svalstva a odolnost vůči stresu. Podporuje činnost srdečního svalstva, zkracuje období odpočinku po zátěži (přeprava, trénink, závod) a podporuje imunitní systém. Pozitivně působí proti stresu a psychickému napětí. Lze jej použít i k redukci případné nadváhy po období klidu (zimní období, onemocnění apod.)

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu a k jejímu maximální účinnosti.

Složení:

  • L-karnitin
  • vitamíny
  • glukóza, dextróza, maltóza, trióza, vyšší cukry
  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se do napájecí vody následovně:

  • Příprava na soutěžní sezónu – cca. 2 měsíce před prvním závodem se podává v množství 2,5 ml na 1 litr vody 3x týdně; 1 měsíc před prvním závodem v množství 2,5 ml na 1 litr vody každý den
  • V soutěžní sezoně – každý den v množství 5 ml na 1 litr vody a vždy 3-5 dní před létáním (podle délky závodů) v množství 10 ml na 1 litr vody.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.