Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 16:00
AMAZONAS PARK PANTANAL 2kg

Deli Nature Amazonas Park PANTANAL 2kg

 
235,00 
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

AMAZONAS PARK PANTANAL je prémiová směs složená z cereálií a zrnin prémiové kvality. Tato směs je navržena ve spolupráci s vědci a odborníky na výživu z ptačího parku Amazonas. Spojení mnohaletých zkušeností a znalostí je nyní dostupné pro všechny milovníky ptactva.

Směs je speciálně vyvinuta pro velké druhy papoušků ara, kakadu palmové a jiné druhy papoušků, které potřebují potravu s vysokým obsahem tuku.

AMAZONAS PARK PANTANAL je obohacena o extrudované granule, které obsahují důležité vitaminy, aminokyseliny a stopové prvky. Krmivo také obsahuje grit, který podporuje trávení.

Složení: černá slunečnice, žíhaná slunečnice, bílá slunečnice, kardi, bílý čirok, pohanka, puffovaná kukuřice, dýňová semínka, cedrové ořechy, para ořechy, pšenice, puffovaná pšenice, extrudované granule, loupané arašídy, grit, sušené šípky, paddy rýže, loupaný oves, sušená mrkev, vlašské ořechy, ostropestřec mariánský, plody sušené jeřabiny, sušené ovoce (banán, ananas, papaya), chilli papričky.

Koupí produktů Deli Nature přispíváte na ochranu ohrožených druhů papoušků, jiných druhů ptáků a jejich přirozeného prostředí.