Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 17:00
KARNIVIT exot 500ml

KARNIVIT exot 500ml

 
210,00 
408
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Pro zlepšení reprodukce a odchov mláďat

KARNIVIT obsahuje specifický komplex látek zlepšující reprodukci ptáků ve Vašem chovu. Všechny aktivní látky jsou v takové formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich.

KARNIVIT u samců podporuje spermatogenezi, protože zvyšuje kvalitu ejakulátu, zejména množství spermií a jejich pohyblivost. U samic dochází k lepšímu oplodnění a následně i k lepšímu vývoji plodů. Mláďata se díky KARNIVITu líhnou s vyšší hmotností, imunitou a vitalitou, což se pozitivně projevuje na jejich zdravotním stavu a vývoji v dalším období jejich života.

KARNIVIT je vhodné podávat mláďatům již po vylíhnutí, čímž se udržuje jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje na jejich snížené úmrtnosti.

KARNIVIT lze také použít v případech, kdy je žádoucí zvýšit nárůst kosterního svalstva, jako je to např. v případě užitkových ptáků nebo ptáků na výstavy a sportovní účely.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu a k jejímu maximální účinnosti.

Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje zachytávání aktivních látek na stěnách rozvodu napájecí vody nebo v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení na zvířata.

Složení:

  • L-karnitin
  • vitamíny
  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se v množství 5-10 ml na 1 l napájecí vody po dobu dle potřeby (např. po dobu páření apod.) Mláďatům za účelem zlepšení nárůstu kosterního svalstva podávejte neustále.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.