Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 16:00
KNOBLAMIN exot 500 ml

KNOBLAMIN exot 500ml

 
270,00 
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Česnekový extrakt proti střevním parazitům

Na jemnou kaši rozemletý česnek je zhomogenizovaný ve vodě pro jednoduché použití v chovu. Na rozdíl od ostatních výrobků se nejedná o obyčejný extrakt z česneku lisováním, ale je zpracována i dužina, ve které jsou velmi důležité látky, které jinak nelze získat.

Česnek je po tisíciletí využíván pro své mimořádné léčebné vlastnosti. Napomáhá trávení a zabraňuje poruchám trávení. Podílí se na zlepšení krevního oběhu, ochraňuje dýchací ústrojí a účinně brání proti napadení červy a dalšími cizopasníky. Česnek také působí proti bakteriím a plísním, hojně se používá při léčbě onemocnění dýchacích cest. Brání sklerotickým změnám cév, protože nedovoluje ukládání vápníku a cholesterolu na cévních stěnách.

KNOBLAMIN je navíc obohacen o minerální látky ve vyváženém poměru, optimálním pro organismus exotů. Tyto látky podporují činnost metabolismu, napomáhají zvýšení imunity a tím zlepšují zdravotní stav a odolnost proti onemocněním.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu a k jejímu maximální účinnosti.

Složení:

  • česnek
  • minerální látky
  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se v množství 5-10 ml na 1 litr napájecí vody nebo na 1 kg krmné směsi po dobu dle potřeby. Před použitím protřepat! Dávkování je možné upravit podle potřeby.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.