Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 17:00
NEKTON-E 35g

NEKTON-E 35g

 
169,00 
377
Vyprodáno

NEKTON - E je vitamínový doplněk stravy, který chovatelé ocení zejména v období rozmnožování.

NEKTON - E je vitamínový doplněk potravy pro ptáky a savce, který obsahuje vitamín E ve formě alfa tokoferol acetátu, což představuje nejaktivnější formu tohoto vitamínu. Tento produkt podporuje celkové zdraví a aktivitu ptáků, správný vývoj kostí, funkci svalů a nervů. Rovněž podporuje sexuální aktivitu a zlepšuje chovné výsledky. Vitamín E má velký pozitivní účinek na celý metabolismus a působí jako stabilizátor ostatních vitamínů. Nedostatek tohoto vitamínu způsobuje svalovou dystrofii, která může způsobit poškození svalového aparátu, srdečních svalů a svalů žaludku.

Použití: NEKTON -E v podobě rozpustného prášku poskytuje chovatelům ideální formu na dávkování. Stačí ho přidávat do ovoce, nebo do vody. Po přidání do studené vody může NEKTON - E vytvořit mléčnou, kalnou substanci. Tento jev je v pořádku, stejně jako usazeniny na okrajích nádoby. Jde o substanci, která obsahuje přídavné látky. Vitamíny jsou zcela rozpustné. Ideální je kombinace s přípravkem NEKTON - S.

Přípravek NEKTON - E používejte cca. 3 týdny před začátkem chovné sezóny a přestaňte ho podávat po snůšce vajec. Po odstavu mláďat lze opět podávat.

Složení: dextróza, kyselina křemičitá.

Nutriční složení: vitamin E 50,000 mg / kg, L-arginin, lysin.

Dávkování: 1g NEKTON - E do 250 ml vody, nebo 1g NEKTON - E do 100 g krmiva. Přiložená dávkovací lžička obsahuje 1g.

Pokud chováte jednoho nebo dva ptáky, udělejte malou dírku v uzávěru na balení a vždy nasypte malé množství prášku do čerstvé vody nebo na krmivo. Jakékoliv předávkování nemá vedlejší účinky, naopak můžeme více podpořit účinek výrobku.

Ostatní zvířata: Polovina přiložené dávkovací lžičky = 1/8 čajové lžičky (1/2 g) NEKTON - E na 1kg živé váhy denně po dobu dvou týdnů.

Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15-25 ° C. Neskladujte v chladničce.