Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 17:00
OPTIMIN exot 500ml

OPTIMIN exot 500ml

 
90,00 
406
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Vysoce účinná podpora imunitního systému

OPTMIN je výborným doplňkem výživy zvířat v zajetí, které nemohou využít přirozený výběr potravy dle aktuálních potřeb jejich organismu, který se navíc mění např. s věkem, požadavkem na vysokou užitkovost apod. Mnohdy proto dochází ke snížení obranyschopnosti v důsledku oslabení imunitního systému těchto zvířat, které jsou pak velmi náchylné na různá onemocnění. Narušením rovnováhy minerálních látek v organismu navíc dochází k problémům s užitkovostí, vitalitou a pod.

OPTIMIN obsahuje specifický komplex minerálních a dalších látek zohledňující individuální potřeby kategorie zvířat, pro které je určen. Minerální látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každého prvku tak, aby došlo k vyrovnání hladiny jednotlivých prvků v organismu. Optimální hladina všech prvků v organismu je mimo jiné nezbytným předpokladem pro vysokou obranyschopnost a odolnost organismu např. proti infekčním a virovým chorobám. Při užitkových zvířatech jsou také eliminovány negativní důsledky poklesu užitkovosti z důvodu snížené hladiny makro a mikro prvků v organismu.

Vysoká účinnost OPTIMINu je umocněna jako látkami přírodního charakteru, tak i specifickým poměrem elektrolytů, který je (podobně jako obsah jednotlivých prvků) také optimalizován pro konkrétní kategorii zvířat. Díky nim se zrychluje přechod účinných látek přes buněčnou stěnu do buňky.

OPTIMIN je z výše uvedených důvodů výrazně účinnější, než jsou standardní tekuté minerální doplňky výživy zvířat (které však jsou již ze své podstaty až o 80% efektivnější ve srovnání s pevnou formou minerálních doplňků).

Složení:

  • minerální látky
  • elektrolyty
  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok.

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.