Animalfood
Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
Po - Pá: 8:30 - 17:00
ARDAP Spray 200ml

ARDAP Spray 200ml

 
148,00 
431
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

ARDAP Spray je účinný insekticid, zvláště velmi efektivně působící proti roztočům. Je to však chemický produkt, který by neměl být používán v přímém kontaktu se zvířaty. Prostředek se výborně hodí k odstranění parazitů z terárií nebo jiných chovných prostor, chovaná zvířata však musí být před použitím z prostorů vyjmuty. Po použití je nutné prostory dobře vyvětrat. Nepoužívat v místnostech, kde jsou cíleně chováni jiní bezobratlí (štíři, pavouci apod.)

Univerzální produkt na hubení škůdců s okamžitou účinností až na dobu šesti týdnů po aplikaci.

Je insekticid proti létajícímu a lezoucímu hmyzu včetně much a dalších dvoukřídlých brouků, švábů, můry, stříbrné ryby, pavouci, mravenci, roztoči a všenky v domácích i veřejných prostorách, včetně holubníků na půdách, dále pro, ptačí klece, zvířecí boxy a psí boudy .

Návod k použití: Nastříkat na preferované místa kde se nacházejí škůdci ze vzdálenosti přibližně 30 cm, zatímco na povrchu je vidět, že je mírně vlhký.

UPOZORNĚNÍ: neaplikovat na kočky, terarijní živočichy a v blízkosti akvárií !!