Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 16:00

VÍTEJTE V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚSpolečnost ANIMAL FOOD s.r.o. je přímým dovozcem exkluzivních belgických značek krmiv VERSELE - LAGA a DELI NATURE. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních ingrediencí. Více než 100 let zkušeností a znalostí s výrobou krmiv je vždy zárukou vysoké kvality.

Naše společnost je také přímým dovozcem produktů NUTRAVIAN, ORNITALIA, ALL-PET, AVES, FIORY, 2GR, SISAL FIBRE.

Kromě kvalitních krmiv pro exotické ptactvo vám nabízíme krmiva pro holuby belgické značky BEYERS. Jedná se o firmu, která vyrábí směsi a výživové doplňky pro závodní holuby již od roku 1907.

Díky více než 20-ti letem praktických zkušeností s chovem exotického ptactva (zejména papoušků), čerpání znalostí a spolupráci s chovateli ve světě vám dokážeme poradit a na míru doporučit krmivo pro vaše ptáky.


Na stránce www.animalfood.cz najdete nejširší sortiment krmiv a doplňků výživy pro exotické ptactvo v ČR.

V případě zájmu o odběr většího množství krmiva Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku.

Všechny dovážené produkty také nabízíme za velkoobchodní ceny.


Koupí produktů VERSELE-LAGA a DELI NATURE přispíváte na ochranu ohrožených druhů papoušků a jejich přirozeného prostředí.