Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
Po - Pá: 8:30 - 17:00

O nás


Naše společnost je přímým dovozcem exkluzivních belgických krmiv VERSELE-LAGA a DELI NATURE. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních ingrediencí.

Mezi dovážené produkty patří i značky CéDé, WITTE MOLEN, ORNITALIA, BENEFEED, ALL-PET, AVES, FIORY, 2GR, SISAL FIBRE, THE AVIATOR, DOMUS MOLINARI, TOP INSECT, QUIKO, BOXENGOLD, PFIFFIKUS, NAT MIN, L.O.R. , AVICENTRA, ELPOL, INTER-ZOO, ANJOU, POLMARK, KLAUS, LENDA, ALPAMIN ...

Kromě kvalitních krmiv pro exotické ptactvo vám nabízíme krmiva pro holuby belgické značky BEYERS. Jedná se o firmu, která vyrábí směsi a výživové doplňky pro závodní holuby již od roku 1907.


Na stránce www.animalfood.cz najdete nejširší sortiment krmiv, doplňků výživy a příslušenství pro exotické ptactvo v ČR.

Naši nabídku neustále s nadšením vylepšujeme a rozšiřujeme pro všechny kategorie zvířat.


- v případě zájmu o doručení vybraných produktů na chovatelské setkání nás neváhejte kontaktovat a my vám po dohodě zboží přivezeme.

- v případě zájmu o odběr většího množství krmiva Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku.


Všechny dovážené produkty nabízíme také za velkoobchodní ceny.