Varování Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
k dizpozici Po - Pá: 9:00 - 17:00
BRONCHOXAN holub 500ml

BRONCHOXAN holub 500ml

 
180,00 
403
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Vysoce účinný bylinný sirup na dýchací cesty

Speciální technologie výroby umožňuje z bylinek získat maximální množství látek a proto tento výrobek je účinnější než běžné bylinkové čaje, proto je v prevenci a léčbě onemocnění horních cest dýchacích přírodními látkami téměř nepřekonatelný a zcela ojedinělý.

BRONCHOXAN je přírodní bylinný sirup speciálně sestavený pro prevenci nemocí horních cest dýchacích u poštovních holubů. Působí antisepticky a může se použít preventivně i léčebně k uvolnění horních cest dýchacích a na zlepšení dýchání. Obsahuje látky omezující choroby dýchacích cest a chrání průdušky. Významně omezuje záněty dýchacích cest a napomáhá k jejich pročištění. V případě zánětu rozpouští hlen a usnadňuje vylučování sekretu.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu a k jejímu maximální účinnosti.

Složení:

  • přírodní látky
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody následovně:

  • měsíc před soutěžní sezónou čtrnáctidenní kúra
  • první a druhý den po soutěži
  • během zimní sezóny 1-2x týdně

Dávkování lze upravit individuálně podle potřeby. Před použitím protřepat!

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.