Animalfood
Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
Po - Pá: 8:30 - 17:00
ACIDOMID drůbež 500ml

ACIDOMID drůbež 500ml

 
107,00 
5299
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

Prevence rozmnožování patogenních bakterií, plísní a kokcidií

ACIDOMID® je špičkový výrobek moderní koncepce působící nejen proti množení patogenních bakterií, ale velmi dobře tlumí rozvoj a rozmnožování nitrobuněčných parazitů jako např. kokcidie. ACIDOMID® však není léčivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a tak nezanechává v organismu rezidua. A také nemá ochrannou dobu.
ACIDOMID® obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro zažívání a trávení. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují. Takto je výrazně omezen nežádoucí rozvoj patogenních bakterií a plísní v napájecí vodě, napáječkách a v rozvodech napájecí vody. Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu jsou navíc využitelné jako zdroj energie. Organické kyseliny také snižují potíže zažívacího traktu a zlepšují stravitelnost bílkovin.
ACIDOMID® díky látkám přírodního charakteru snižuje rozmnožování nitrobuněčných parazitů, jako jsou kokcidie. Pro maximální efekt je však třeba pravidelně podávat do napájecí vody vždy když ji měníte.

ACIDOMID® jako jediný přípravek svého druhu na trhu obsahuje vyvážený poměr elektrolytických prvků podporujících účinnost jednotlivých aktivních složek výrobku. Elektrolyty urychlují a zvyšují přechod účinných látek přes buněčnou stěnu do buňky.

Složení:

  • minerální látky, elektrolyty
  • organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová a další)
  • vitamín C
  • extrakt přírodních prvků
  • upravená pitná voda

Návod k použití:

Podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok. První 2-3 dny na začátku podávání přípravku se doporučuje poloviční dávkování (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr napájecí vody).

Přípravek je možné kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.