Animalfood
Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
Po - Pá: 8:30 - 17:00
Sleva 56%
ASKIO NATURE Small Maintenance 1kg

ASKIO NATURE Small Maintenance 1kg

Doporučená cena: 189,00   
83,00 
Ušetříte: 106,00 Kč (56%)
2566
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

ASKIO NATURE Small Maintenance

Kompletní denní granulované krmivo pro malé a střední druhy papoušků (např. korela, kakadu růžový, rozela, kakariki, pyrury, malé druhy aratinga apod.). Toto krmivo pro papoušky podáváme v tvz. nereprodukčním klidovém období mimo chovnou sezónu.

- vyvinuto dlouholetým chovatelem papoušků a odborníky na výživu zvířat z veterinární univerzity Aristotle Thessaloniki (v Řecku)

- vyvážené složení pro správný vývoj kostí a peří, správnou mozkovou činnost a pro udržení optimálního stavu po celý rok

- s obsahem inulinu, jako přírodního prebiotika pro zdravá játra a podporu trávení

- speciální proces extrudování pro výbornou stravitelnost

- ptáky snadno přijímatelné díky přírodní chuti

- vyrobeno pouze z čerstvých přírodních ingrediencí

- bez přidaných umělých barviv a konzervantů


Podávání:

Podáváme jako běžné denní nebo doplňkové krmivo (může tvořit až 15% denní krmné dávky) v kombinaci s čerstvým ovocem a zeleninou. Denní příjem ptáků by měl být mezi 8% - 10% jejich tělesné hmotnosti v závislosti na jejich aktivitě a velikosti těla.

Ptáci musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Složení: semena a cereálie, olejnaté ovoce, luštěniny, rostlinné oleje, fruktóza, sušené pivovarské kvasnice, inulin, maniok, extrakt z Rosmarinus officinalis, vitamíny, minerály, aminokyseliny.

Analytické složení: hrubý protein 14%, hrubý tuk 7%, vlhkost 8%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 8%.