Animalfood
Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
Po - Pá: 8:30 - 17:00
L.O.R. Unifeed Large Fruit Eating Birds 1kg

L.O.R. Unifeed Large Fruit Eating Birds 1kg

 
261,00 
2528
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

L.O.R. Unifeed Large Fruit Eating Birds

Kompletní granulované krmivo s nízkým obsahem železa pro velké plodožravé ptáky (tukani, arasari, turaka, plodožraví holubi apod.).

Granule jsou vyráběny pomocí speciálního šetrného procesu, díky čemuž nedochází k destrukci vitamínů a krmivo si zachovává velmi vysoké nutriční hodnoty (ve srovnání s extrudovaným krmivem vyráběným tradičním způsobem).


Podávání: Krmivo podávejte v takovém stavu, jako je. Pro podporu příjmu nového druhu potravy doporučujeme podávat smíchané s ovocem nakrájeným na kostičky. Takto připravené krmivo musí být jednou za den vyměněno (zejména během letních měsíců). Další možností je smíchat Unifeed s dříve používaným granulovaným krmivem, aby si ptáci zvykli na novou chuť.

Složení: cukr, rostlinné bílkoviny, tuky a oleje, obiloviny, minerální látky, probiotika, vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty, aroma.

Analytické složení: vlhkost 10%, hrubý protein 15%, hrubý tuk 8%, popel 3%, obsah železa max. 60mg/kg.