Animalfood
Upozornění Tato stránka používá cookies pro zlepšení uživatelského zážitku. Pokud budete pokračovat, budeme předpokládat že souhlasíte s přijímáním cookies z této stránky. OK
Telefonní kontakt +420 797 832 202
Po - Pá: 8:30 - 17:00
L.O.R. Unifeed Vita Light 2kg

L.O.R. Unifeed Vita Light 2kg

 
380,00 
2537
Skladem
+
Přidat do seznamu přání

L.O.R. Unifeed Vita Light

Doplňkové krmivo, určeno pro celoroční krmení malých druhů semenožravých ptáků (kanárci, drobní exoty, evropské ptactvo, malí papoušci atd.).

TOP PRODUKT pro chovatele kanárků a drobného exotického ptactva. Krmivo lze podávat v suché formě během celého roku.

Toto extrudované krmivo je vyráběno pomocí speciálního šetrného procesu, díky čemuž nedochází k destrukci vitamínů a produkt si zachovává velmi vysoké nutriční hodnoty.


Příprava a podávání: Krmivo má strukturu podobnou kuskusu, lze jej podávat v suchém nebo zvlhčeném stavu.

Pro podávání ve zvlhčeném stavu použijeme 1 díl krmiva a 1 díl vody a počkáme 30 až 40 minut. Před podáváním směs jemně promícháme. Krmivo podáváme samostatně. Lze do něj přimíchat vaječnou směs nebo jiné měkké krmivo.

Dodatečné přidávání vitamínů do směsi se nedoporučuje.

Pro zvýšení obsahu bílkovin v potravě během chovné sezóny doporučujeme přidat Unifeed Vita.


Složení: obiloviny, rostlinné bílkoviny, oleje a tuky, minerální látky, probiotika, prebiotika, vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty, aroma.

Analytické složení: hrubý protein 15,5%, hrubý tuk 8%, popel 3%, hrubá vláknina 2% vápník 0,3%, fosfor 0,15%, sodík 0,10%, vlhkost 10%, bezdusíkaté extrakty 61,5 %.


UPOZORNĚNÍ: Po navlhčení se musí přípravek během letních měsíců denně vyměňovat, zatímco v zimě může být volně dostupný pro ptáky až 48 hodin po přípravě. Po použití obal zavřete, aby se zachovala vůně. Uchovávejte na chladném a suchém místě.